Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 727323-2022
Submission deadline has been amended by:  95299-2023
Polen-Warschau: Baureifmachung
2022/S 249-727323
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Usunięcie kolizji linii wysokiego napięcia 110 oraz 220 kV przy budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego - zaprojektuj i wybuduj.”
Referenznummer der Bekanntmachung: 97/22/MKS/PZP/753
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45100000 Baureifmachung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Na przedmiot Zamówienia składa się zaprojektowanie i przebudowa dwóch odcinków:
1) odcinka dwutorowej linii relacji Sochaczew – Żyrardów i Teresin – Bielnik od słupa nr 58 do słupa nr 84 – linia 110 kV, stanowiącej własność PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź (Zadanie 1);
2) odcinka linii relacji Janów – Ołtarzew od słupa nr 160 do słupa nr 194 – linia 220 kV, stanowiącej własność PSE S.A (Zadanie 2).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
31321000 Starkstromleitungen
31321100 Stromfreileitungen
45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
45400000 Baufertigstellung
45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
2. Szczegółowy zakres przedmiotu Zamówienia został zawarty w PFU.
3. Sposób realizacji Zamówienia został zawarty w Projekcie Umowy.
Roboty budowlane - 727323-2022
Polska-Warszawa: Przygotowanie terenu pod budowę
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Roboty budowlane
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 97/22/MKS/PZP/753
II.1.2)Główny kod CPV
45100000 Przygotowanie terenu pod budowę
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
31321000 Linie energetyczne
31321100 Napowietrzne linie energetyczne
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
II.2.4)Opis zamówienia: