Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72750-2023
Polen-Poznań: Elektronische Bauteile
2023/S 025-072750
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
PN 7/01/2023 – moduły kompensacji szumu fazowego
Referenznummer der Bekanntmachung: PN 7/01/2023 – moduły kompensacji szumu fazowego
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31711100 Elektronische Bauteile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia dostawa projektów urządzeń do transferu precyzyjnych sygnałów czasu i częstotliwości oraz dedykowanych dla tego systemu, dwukierunkowych wzmacniaczy optycznych wraz z odpowiednim oprogramowaniem oraz sukcesywna dostawa modułów kompensacji szumu fazowego do budowy szkieletowego, ogólnopolskiego systemu transmisyjnego służącego utrzymaniu synchronizacji oraz poprawnej pracy rozproszonych wzorców atomowych. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację dwóch zadań.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
72212219 Entwicklung diverser Netzsoftware
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia dostawa projektów urządzeń do transferu precyzyjnych sygnałów czasu i częstotliwości oraz dedykowanych dla tego systemu, dwukierunkowych wzmacniaczy optycznych wraz z odpowiednim oprogramowaniem oraz sukcesywna dostawa modułów kompensacji szumu fazowego do budowy szkieletowego, ogólnopolskiego systemu transmisyjnego służącego utrzymaniu synchronizacji oraz poprawnej pracy rozproszonych wzorców atomowych. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację dwóch poniższych zadań:
Zadanie 1 obejmuje:
a) dostawę projektu urządzeń nadawczych i odbiorczych do transferu precyzyjnych sygnałów czasu (1 PPS) i częstotliwości (10 MHz) spełniającego wymagania, określone przez zamawiającego w pkt. A Części IV SWZ;
b) dostawę oprogramowania do urządzeń nadawczych i odbiorczych wraz z udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania spełniającego wymagania, określone przez zamawiającego w pkt. B Części IV SWZ;
c) dostawę projektu urządzenia dwukierunkowego wzmacniacza optycznego EDFA, dedykowanego dla systemu dystrybucji precyzyjnych sygnałów czasu (1 PPS) i częstotliwości (10 MHz) spełniającego wymagania, określone przez zamawiającego w pkt. C Części IV SWZ;
d) dostawę oprogramowania do urządzenia dwukierunkowego wzmacniacza optycznego EDFA, wraz z udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania spełniającego wymagania, określone przez zamawiającego w pkt. D Części IV SWZ;
e) dostawę gotowego podzespołu elektronicznego - moduł kompensacji szumu fazowego spełniającego wymagania, określone przez zamawiającego w pkt. E Części IV SWZ.
Zadanie 2 obejmuje sukcesywną dostawę gotowych podzespołów elektronicznych - modułów kompensacji szumu fazowego spełniających wymagania, określone przez zamawiającego w Części IV SWZ.
2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ.
3. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia gwarancji jakości i zobowiązany jest do wykonywania świadczeń z niej wynikających. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III SWZ.
4. Dostarczone moduły kompensacji szumu fazowego (opisane w części IV SWZ pkt. E) muszą być fabrycznie nowe, nieeksponowane na wystawach, kompletne i sprawne technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowe” należy rozumieć przedmiot zamówienia nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu.
5. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich.
6. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przeznaczony przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
7. Do zakresu przedmiotu zamówienia należy również przeprowadzenie instruktażu dla min. 5 osób wyznaczonych przez zamawiającego z zakresu praktycznych aspektów wykorzystania dostarczonych przez wykonawcę projektów do budowy (realizacji) urządzeń objętych projektem, w szczególności: poprawnego montażu elementów, kalibracji oraz sposobu implementowania w urządzeniach i korzystania z dostarczonego przez wykonawcę oprogramowania. Czas trwania instruktażu musi być wystarczający do zapoznania uczestników instruktażu z ww. problematyką, jednak nie krótszy niż 5 dni roboczych po 8 godzin zegarowych. Zamawiający dopuszcza przeprowadzenie instruktażu w siedzibie zamawiającego albo w sposób zdalny (po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca, czasu i sposobu komunikacji). Instruktaż musi się odbyć w języku polskim lub angielskim. Ww. instruktaż musi się odbyć przed podpisaniem protokołu zdawczo- odbiorczego dla zadania nr 1. Dodatkowo do zakresu przedmiotu zamówienia należy 100 godzin konsultacji telefonicznej – do ewentualnego wykorzystania przez zamawiającego, w przypadku zaistnienia takiej konieczności.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w I i IV Części SWZ.