II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: UVTOS-00215/36-DU-2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je pravidelné zabezpečovanie dodávok potravín vrátane dopravy na určené miesto a vyloženie tovaru na určené miesto pre Ústav na výkon trestu odňatia slobody Dubnica nad Váhom. Ostatné informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 727 664.58 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 10
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kategória č. 1 Čerstvé mäso a jeho vnútornosti
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15110000 Fleisch
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kategória č. 2 Mäsové výrobky
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15130000 Fleischerzeugnisse
Kategória č. 3 Mrazené mäso a jeho vnútornosti
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15896000 Tiefkühlprodukte
Kategória č. 4 Mrazená zelenina, ovocie, ryby a mrazené polotovary
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Kategória č. 5 Mlieko a mliečne výrobky
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142500 Eier
Kategória č. 7 Čerstvá zelenina a ovocie
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Kategória č. 8 Pekárske výrobky
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15612500 Backwaren
Kategória č. 9 Majonézové šaláty a lahôdky
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
Kategória č. 10 Ostatné potraviny
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse