Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka serverů, diskových polí a potřebného příslušenství pro Slezskou univerzitu v Opavě
II.1.2)CPV-Code Hauptteil48820000 Server
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části:
Část A: Dodávka serverů a souvisejícího příslušenství
Část B: Dodávka rozšiřujících SSD disků do diskového pole
Předmětem veřejné zakázky v části A jsou dodávky serverů a potřebného příslušenství dle specifikace a požadavků definovaných v příloze č. 1a zadávací dokumentace včetně dopravy do místa plnění a dodávky nutného software potřebného pro zajištění provozu pořizovaného vybavení.
Předmětem dodávky v části B jsou dodávky SSD disků dle specifikace a požadavků definovaných v příloze č. 1b zadávací dokumentace včetně dopravy do místa plnění.