Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Διεθνής Ηλεκτρονικός Ανοικτός Διαγωνισμός Δράσεις ενίσχυσης των υπηρεσιών υγείας για την αντιμετώπιση της επιδημίας λόγω COVID 19
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αναπνευστήρες Μεταναισθησιολογική Μονάδα
Αναπνευστήρες φορητοί (Διακομιδής)
Φορητό ηλεκτροκίνητο ψηφιακό ακτινολογικό
Αναπνευστήρες ΜΕΘ
Κλίνες ΜΕΘ ηλεκτρικές
Παρακλίνια μόνιτορ (τεμ.7) με κεντρικό σταθμό που να φέρουν φορητά μόνιτορ (Σύστημα 7+1 ΚΣ)
Αντλίες ογκομετρικές μονές για χορήγηση υγρών και φαρμάκων αποσπώμενες που μπορούν να τοποθετηθούν σε ενιαίο κουτί
Υπερηχοκαρδιογράφος με δυνατότητα δοισοφάγειου με κεφαλή διοισοφαγείου
Κάμερα βρογχοσκοπίου με αναλώσιμο ανταλλακτικό μιας χρήσης
Βιντεολαρυγγοσκόπιο
Απινιδωτής με μόνιτορ
Μηχανήματα φλεβοβλεβικής αιμοδιήθησης
Αναλυτής αερίων αίματος (με κασέτα)
Αναλυτής αερίων αίματος (με ηλεκτρόδια)
Αντλίες εντερικής σίτισης
Hi sensitive Troponin machine
Προσωρινός βηματοδότης
Σετ διασωλήνωσης
Καπνογράφοι
Σανίδα αυτόματων συμπιέσεων
Helmet C-PAP
Φορητό υδραυλικό αντιμικροβιακό
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
ΑΝΤΛΙΑ ΕΓΧΥΣΗΣ ΔΙΠΛΗΣ ΡΟΗΣ
Los-Nr.: 63
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33194120 Infusionsbesteck
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
ΑΝΤΛΙΑ ΕΓΧΥΣΗΣ ΔΙΠΛΗΣ ΡΟΗΣ ΤΕΜ 20