Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: EKR002087652022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Általános felhasználási célú földgáz energia vásárlása: 2089117 kWh
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Földgáz beszerzés
2089117 kWh /9 hónap
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:Hivatkozási szám: EKR002087652022
II.1.2)Fő CPV-kód09000000 Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)09000000 Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: