Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Esamos įrangos (8 STV vandens garų sterilizatorių) atnaujinimas (4499)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33191100 Sterilisationsapparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pirkimo objektas yra esamos (turimos) įrangos (8 STV vandens garų sterilizatorių) atnaujinimas - dalys ir remonto paslaugos dviem identiškiems prietaisams - serilizatoriams tipo HS66-2, gamintojas Getinge.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Esamos (turimos) įrangos (8 STV vandens garų sterilizatorių) atnaujinimas - dalys ir remonto paslaugos dviem identiškiems prietaisams - serilizatoriams tipo HS66-2, gamintojas Getinge .