II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES
Referenznummer der Bekanntmachung: CVO-003-2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodávka svetelnej techniky, projekčnej techniky, látkového systému, zvukovej techniky, softvéru a tlačiarne, IKT vybavenia v rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES.
Predmet zákazky je rozdelený do 6 samostatných častí, pričom uchádzač môže predložiť elektronickú ponuku na jednu alebo viac časti predmetu zákazky. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 224 877.73 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmetom zákazky je dodávka svetelnej techniky v rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)38652100 Vorführgeräte
Predmetom zákazky je dodávka projekčnej techniky v rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39515000 Gardinen, Vorhänge, Schabracken und Textiljalousien
Predmetom zákazky je dodávka látkového systému v rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)32321200 Audiovisuelle Geräte
Predmetom zákazky je dodávka zvukovej technikyv rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tlačiareň a softvér s licenciou na predaj vstupeniek
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
30232100 Drucker und Plotter
Predmetom zákazky je dodávka softvéru a tlačiarne v rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30213100 Tragbare Computer
Predmetom zákazky je dodávka IKT vybavenia v rámci projektu Umenie, kultúra a kreativita pod jednou strechou - modernizácia divadla ACTORES. Podrobný popis je uvedený v Opise predmetu zákazky súťažných podkladov. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.