Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 72851-2023
Submission deadline has been amended by:  179629-2023
Polen-Świnoujście: Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen
2023/S 025-072851
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Bauauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa stacji uzdatniania wody powierzchniowej słonawej w Świnoujściu wraz z infrastrukturą
Referenznummer der Bekanntmachung: BZP.271.1.4.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45232430 Arbeiten an Wasseraufbereitungsanlagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.:
„Budowa stacji uzdatniania wody powierzchniowej słonawej w Świnoujściu wraz z infrastrukturą”
Uwaga: przedmiot niniejszego postępowania - będzie powiązany technologicznie z ujęciem wody realizowanym w ramach odrębnego zadania, pn.: „Budowa ujęcia wody powierzchniowej słonawej wraz z infrastrukturą towarzyszącą, dla zaopatrzenia w wodę m. Świnoujście – realizacja zadania w trybie zaprojektuj i wybuduj – część A” i musi swoimi rozwiązaniami technicznymi od strony zasilenia wodą surową nawiązywać do rozwiązań realizowanych w ramach budowanego ujęcia jw.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie projektu i robót budowlanych stacji uzdatniania wody słonawej z infrastrukturą towarzyszącą:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
45210000 Bauleistungen im Hochbau
45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
45232152 Bau von Pumpstationen
45232221 Umspann-Unterstation
45232410 Kanalisationsarbeiten
71220000 Architekturentwurf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji technicznej i budowa stacji uzdatniania wody powierzchniowej słonawej wraz z infrastrukturą towarzysząca, wg. szczegółowych wymagań opisanych w PFU. Uzdatnianie oparte w końcowym procesie o układy odwróconej osmozy wraz z układem mieszania wody uzdatnianej w układzie odwróconej osmozy z wodą uzdatnianą w istniejącej stacji uzdatniania wody głębinowej. Końcowy produkt - woda spełniająca wymagania dla wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Wymagana wydajność końcowa układu - 200m³/h.