Dienstleistungen - 72853-2023
Submission deadline has been amended by:  134456-2023
Tschechien-Prag: Reinigungsdienste
2023/S 025-072853
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Svoz odpadu a zajištění úklidu v areálu Výstaviště Praha a Holešovické tržnice
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem zakázky je zajištění poskytování služeb sběru, svozu, odstranění komunálního odpadu a zajištění úklidu v areálu Výstaviště Praha a areálu Holešovické tržnice a veškerých služeb, které se svozem odpadu a úklidem souvisí.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 160 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: