Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security Services EUDEL Cambodia
Reference number: EEAS/DELKHMP/2022/CPN/0134
II.1.2)Main CPV code79710000 Security services
II.1.4)Short description:
Negotiated procedure for security services for the Delegation of the European Union to Cambodia.
Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apsardzes pakalpojumi ES delegācijai Kambodžā
II.1.2)Galvenās CPV kods79710000 Apsardzes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Sarunu procedūra par apsardzes pakalpojumiem Eiropas Savienības delegācijai Kambodžā.
VI iedaļa: Papildinformācija
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Säkerhetstjänster till Europeiska Unionens delegation i Kambodja
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Förhandlat förfarande för säkerhetstjänster till Europeiska unionens delegation i Kambodja.