Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 72864-2023
Polen-Danzig: Planungsleistungen im Bauwesen
2023/S 025-072864
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przygotowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Poprawa dostępności do podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu im.Mikołaja Kopernika
Referenznummer der Bekanntmachung: D10.251.75.E.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Poprawa dostępności do podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku.”
Szczegóły dotyczące zakresu przedmiotu zamówienia oraz określające wymagania Zamawiającego zostały opisane w następujących załącznikach do SWZ:
• zał. nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ),
• zał. nr 1 do OPZ – Istniejące zagospodarowanie terenu,
• zał. nr 5 do SWZ – Projekt umowy.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71220000 Architekturentwurf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu wielobranżowej dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. „Poprawa dostępności do podstawowej opieki zdrowotnej i ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku."
2. Szczegóły dotyczące zakresu przedmiotu zamówienia oraz określające wymagania Zamawiającego zostały opisane w następujących załącznikach do SWZ:
3. Nazwa przedmiotu wg Wspólnego słownika zamówień:
• 71220000-6 Usługi projektowania architektonicznego;
• 71320000-7 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania.
4. Dokumentacja projektowa stanowiąca opis przedmiotu zamówienia powinna spełniać wszystkie wymogi ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
5. Dokumentację projektową należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
6. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp.
8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy pzp.