Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72881-2023
Tschechien-Prag: Laborreagenzien
2023/S 025-072881
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávky kitů pro přípravu knihoven a sekvenování
Referenznummer der Bekanntmachung: 5210023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky jsou postupné dodávky kitů pro přípravu knihoven, pro sekvenování nové generace a pro přípravu DNA knihoven bez PCR a zkumavek pro přípravu ultrazvukem fragmentované DNA.
V souladu s ustanovením § 35 ZZVZ je veřejná zakázka rozdělena na čtyři (4) části.
Předmět plnění veřejné zakázky pro každou část veřejné zakázky bude realizován na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 1 roku trvání Rámcové dohody.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kity pro sekvenování
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33696300 Chemische Reagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem části 2 veřejné zakázky jsou zejména dodávky sekvenačních kitů, jež musí být technicky kompatibilní s přístroji typu MiSeq a HiSeq, NovaSeq a NextSeq, které jsou umístěny ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 2 této veřejné zakázky.
Zkumavky pro fragmentaci
Los-Nr.: 3
33192500 Reagenzgläser
Předmětem části 3 veřejné zakázky jsou dodávky zkumavek pro přípravu ultrazvukem fragmentované DNA o objemu 50ul a 130ul - používané v ultrasonikátoru Covaris E220, tudíž musí být technicky kompatibilní s tímto typem přístroje, který je umístěn ve stávajících laboratořích zadavatele. Jedná se o speciální zkumavky pro fragmentaci genomické DNA pomocí ultrazvuku a které slouží pro přípravu NGS knihoven.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 3 této veřejné zakázky.
Kity pro přípravu DNA knihoven bez PCR
Los-Nr.: 4
Předmětem části 4 veřejné zakázky jsou zejména dodávky kitů pro přípravu DNA knihoven bez PCR pro sekvenování nové generace, sady adaptorů s unikátními duálními indexy pro přípravu DNA knihoven bez PCR a reagencie pro blokování volných adaptorů při přípravě DNA knihoven pro NGS jež musí být technicky kompatibilní s přístroji typu MiSeq a HiSeq, NovaSeq a NextSeq, které jsou umístěny ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace těchto produktů a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 4 této veřejné zakázky.
Kity pro přípravu knihoven I.
Los-Nr.: 1
Předmětem části 1 veřejné zakázky je zejména dodávka hybridizačních kitů, kitů pro přípravu obohacených DNA knihoven pro sekvenaci na sekvenátorech Illumina, kitů pro přípravu RNA knihoven pro NGS, deplečních a kvantifikačních kitů a ostatních souvisejících kitů, setů, prob, roztoků, indexů či adaptorů do výzkumných laboratoří.
Důvodem pro uvedení názvů předmětů plnění a názvů v parametrech, specifikacích jsou sekvenátory na platformě Illumina, tj. např. přístroje typu MiSeq a HiSeq, NovaSeq a NextSeq , které jsou umístěny ve stávajících laboratořích zadavatele.
Bližší specifikace kitů pro přípravu knihoven I. a jejich parametry jsou uvedeny v Příloze č. 8 k této zadávací dokumentaci - Popis předmětu plnění a Cenová nabídka (ke každé části VZ zvlášť) a v Příloze č. 1 Závazného vzoru Rámcové dohody náležejícího k části 1 této veřejné zakázky.