Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Villamos energia beszerzése 2023-2025 (DBR)
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001483862022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dinamikus Beszerzési Rendszer felállítása a BAJAVÍZ Kft. villamos energia igényének kielégítésére 2023-2025. évekre, teljes ellátás alapú villamosenergia kereskedelmi szerződés keretében.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Villamos energia beszerzés fixdíjas konstrukcióban
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jelen Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) 1. részében Ajánlatkérő célja villamos energia beszerzése teljes ellátás alapú villamosenergia kereskedelmi szerződés keretében, fix díjas konstrukcióban, a 2023.01.01. - 2025.12.31. időszakra vonatkozóan.
A DBR teljes, 36 hónapos időtartama alatt a tervezett beszerzések teljes becsült mennyisége: 21 219 711 kWh. Az egyes ajánlattételi eljárások tervezett legkisebb mennyisége 600 000 kWh, maximuma 7 500 000 kWh.
A fogyasztási helyek tervezett listáját, azok becsült éves fogyasztási adatait, valamint az alkalmazni kívánt szerződéses feltételek összefoglalóját tájékoztató jelleggel a jelen részvételi felhíváshoz készített közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Ajánlatkérő az egyedi ajánlattételi eljárások pontos szerződéses és műszaki feltételrendszerét, valamint a beszerezni kívánt villamos energia pontos mennyiségét az ajánlattételi felhívásokhoz készített közbeszerzési dokumentumokban fogja meghatározni.
Villamos energia beszerzés indexált konstrukcióban
Los-Nr.: 2
Jelen Dinamikus Beszerzési Rendszer (a továbbiakban: DBR) 2. részében Ajánlatkérő célja villamos energia beszerzése teljes ellátás alapú villamosenergia kereskedelmi szerződés keretében, indexált konstrukcióban, a 2023.01.01. - 2025.12.31. időszakra vonatkozóan.