Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Проектиране и строителство на разширение на метрото в София, Линия 3, Етап III – Участък под бул. Владимир Вазов от км.4+340,00 до км. 1+280,00 с три метростанции по обособени позиции
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45234125 U-Bahnhof
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Проектиране и строителство на метроучастък от км.2+581,20 до км.1+280,00 с една подземна метростанция /МС2/, междустанционна вентилационна уредба /ВУ/ и оборотен участък
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45221200 Bauarbeiten für Tunnel, Schächte und Unterführungen
71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Изготвяне на технически /раб./ проект, строителство, доставка на необходимото оборудване и въвеждане в експлоатация на подземен метроучастък от края на МС3 до края на оборотния участък, една подземна метростанция /МС2/ и една междустанц. вентилационна уредба /ВУ/. МС2 е разположена по протежението на бул. "Вл. Вазов", под кръстовището на бул. "Вл. Вазов" с ул. "Ст. Доспевски". Предвижда се МС2 и метротунелът да се изграждат по открит способ – в открит котлован с вертикално укрепване. МС2 е разположена в прав участък, с вход от две страни с два вестибюла. В МС2 е предвидена тягова подстанция.Метроучастъкът е с дължина 1301,20м. МС2 има дължина 158,50м и разгъната застроена площ 7125м?. Междустанционната ВУ е при км.2+023,00. Техническият /работният/ проект, строителството, доставката на необходимото оборудване, пусковите изпитания и въвеждането в експлоатация трябва да бъдат изпълнени по необходимите части на проекта.