Bauleistung - 729066-2022
Polen-Breslau: Bauleistungen im Hochbau
2022/S 249-729066
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Remont budynku położonego przy ul. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 3 we Wrocławiu.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZZK - NZ/241/3400/193/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45210000 Bauleistungen im Hochbau
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten
45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
45331100 Installation von Zentralheizungen
45310000 Installation von elektrischen Leitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) wymianę stolarki w częściach wspólnych budynku – na klatce schodowej i strychu,
2) wymianę stolarki okiennej w lokalach,
3) budowę pomieszczenia węzła cieplnego wraz z niezbędnymi instalacjami,
4) remont i przebudowę instalacji sanitarnych obejmujący m.in.:
a) zamianę sposobu ogrzewania na ogrzewanie zasilane z miejskiej sieci wraz z demontażem obecnych źródeł ciepła w lokalach,
b) montaż instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji w budynku wraz z demontażem obecnych źródeł do przygotowania ciepłej wody użytkowej,
c) remont instalacji zimnej wody i kanalizacji,
d) budowę przyłącza wodociągowego do budynku,
e) opracowanie dokumentacji projektowej na budowę węzła cieplnego dwufunkcyjnego (technologii) w budynku zgodnie z programem funkcjonalno - użytkowym,
f) budowę na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej dwufunkcyjnego węzła cieplnego (technologii) w budynku,
g) dostawę, montaż i uruchomienie systemu przedpłatowego poboru opłaty za zimną i ciepłą wodę w tym:
- dostawę wodomierzy zimnej i ciepłej wody z zaworami przedpłatowymi zdalnie zamykanymi oraz centralkami sterującymi,
- dostawę modułu komunikacji radiowej/bluetooth i tabletu z aplikacją mobilną do zdalnego zarządzania zaworami,
5) wykonanie, dostarczenie i montaż „tablicy informacyjnej na czas budowy" - zgodnie z „Instrukcją dla Wykonawcy, Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców” wraz z wzorami tablic.