II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA ODCZYNNIKÓW LABORATORYJNYCH I DROBNEGO JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO, WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATÓW DLA POTRZEB MEDYCZNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO
Referenznummer der Bekanntmachung: SP.TZP.250.PN.17.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników laboratoryjnych i drobnego jednorazowego sprzętu laboratoryjnego, wraz z dzierżawą aparatów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia określonym w Załączniku nr 2 (Formularz asortymentowo-cenowym) do SWZ. W przedmiotowym postępowaniu w odniesieniu do wskazanych w Załączniku nr 2 do SWZ pakietów, Zamawiający oczekuje zawarcia umów dzierżawy i użyczenia.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PAKIET nr 2 - Biochemia i dostawa części zużywalnych do analizatora Konelab 30 ISE PRIME materiały eksploatacyjne wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Biochemia i dostawa części zużywalnych do analizatora Konelab 30 ISE PRIME materiały eksploatacyjne
wraz z dzierżawą analizatora biochemicznego kompatybilnego odczynikowo z posiadanym - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
pakiet 3 - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 4 - Odczynniki – płynne, gotowe do użycia oraz barwniki chemiczne
Los-Nr.: 4
Odczynniki – płynne, gotowe do użycia oraz barwniki chemiczne - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 10 - Krążki do oznaczania lekowrażliwości, krążki diagnostyczne oraz podłoża do oznaczania lekowrażliwości
Los-Nr.: 10
Krążki do oznaczania lekowrażliwości, krążki diagnostyczne oraz podłoża do oznaczania lekowrażliwości - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 13 - Podłoża do hodowli drobnoustrojów wraz z dzierżawą aparatu do ich hodowli
Los-Nr.: 13
Podłoża do hodowli drobnoustrojów wraz z dzierżawą aparatu do ich hodowli - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 14 - Odczynniki i asortyment do analizatora parametrów krytycznych wraz z jego dzierżawą
Los-Nr.: 14
Odczynniki i asortyment do analizatora parametrów krytycznych wraz z jego dzierżawą - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 15 - Odczynniki do morfologii krwi wraz z dzierżawą aparatu
Los-Nr.: 15
Odczynniki do morfologii krwi wraz z dzierżawą aparatu - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 16 - Panele alergologiczne z dzierżawą aparatu do odczytu testów
Los-Nr.: 16
Panele alergologiczne z dzierżawą aparatu do odczytu testów - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
Pakiet nr 17 - Odczynniki do serologii grup krwi metodą kolumnowo-żelową wraz z dzierżawą systemu do oznaczeń mikrometodą kolumnowo-żelową
Los-Nr.: 17
Odczynniki do serologii grup krwi metodą kolumnowo-żelową wraz z dzierżawą systemu do oznaczeń mikrometodą kolumnowo-żelową - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET NR 18 - IMMUNOCHEMIA Z DZIERŻAWĄ APARATU
Los-Nr.: 18
IMMUNOCHEMIA Z DZIERŻAWĄ APARATU - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 20- Panel alergologiczny molekularny-Roztocza z użyczeniem skanera do odczytu testów
Los-Nr.: 20
Panel alergologiczny molekularny-Roztocza z użyczeniem skanera do odczytu testów - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 21 - Szybkie testy diagnostyczne do wykrywania Salmonelli w kale
Los-Nr.: 21
Szybkie testy diagnostyczne do wykrywania Salmonelli w kale - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ
PAKIET nr 22- Odczynniki i asortyment do analizatora ABL 90 FLEX PLUS producent – RADIOMETER MEDICAL ApS
Los-Nr.: 22
Odczynniki i asortyment do analizatora ABL 90 FLEX PLUS producent – RADIOMETER MEDICAL ApS - opisany szczegółowo w załączniku nr 2 do SWZ