Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.2)Hlavní kód CPV34110000 Osobní vozidla
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka 5 ks nových vozidel jedné tovární značky v provedení karoserie sedan.