Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72942-2023
Polen-Poznań: Möbel
2023/S 025-072942
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa mebli wraz z montażem oraz dostawa wraz z montażem sprzętu AGD do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/6964/D/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39100000 Möbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.dostawa mebli wraz z montażem oraz dostawa wraz z montażem sprzętu AGD do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części
2.Wykonawca składający ofertę na cz. 1 dostarczy do upływu terminu składania ofert przedmiotowe środki dowodowe w postaci prezentacji zmontowanych mebli i krzeseł.
3.Wykonawca złoży wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy w postaci kart katalogowych.
4.Wykonawca składający ofertę na cz. 1 załączy przedmiotowe środki dowodowe w postaci dokumentów (certyfikaty i atesty lub inne równoważne dokumenty).
5.Wykonawca składający ofertę na część 1 złoży wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy w postaci dokumentów, które potwierdzają zgodność mebli z opisem przedmiotu zamówienia w Zał. 2A
6.Wykonawcy składający ofertę na cz.1 złożą próbkę płyty w przypadku zaproponowania mebli wyk. z płyty w kolorze i strukturze równoważnej do opisanej w SWZ.
5.Wykonawca na dostarczone meble udziela gwarancji na dostarczone meble.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa wraz z montażem pierwszego wyposażenia w meble oraz dostawa wraz z montażem sprzętu AGD do pokoi administracji obiektu DS. Morasko.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39121100 Schreibtische
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część 1: dostawa wraz z montażem pierwszego wyposażenia w meble oraz dostawa wraz z montażem sprzętu AGD do pokoi administracji obiektu DS. Morasko.
Wspólny słownik zamówień: 39121100-7, 39141300-5, 39110000-6, 39710000-2
Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku 1A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia, w Załączniku 2A - Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia- meble do administracji, Załączniku 3A do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik 4A - do SWZ- Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia- meble do pokoju Kierownika obiektu.
dostawa mebli metalowych wraz z montażem do DS. Morasko
Los-Nr.: 2
Część 2: dostawa mebli metalowych wraz z montażem do DS. Morasko
Wspólny słownik zamówień: 39131100-0, 39110000-6
Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku B do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia
dostawa mebli biurowych wraz z montażem do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Los-Nr.: 3
Część 3: dostawa mebli biurowych wraz z montażem do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wspólny słownik zamówień: 39121100-7, 39141300-5, 39110000-6, 39143110-0
Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku C do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia