Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Utrzymanie miejskich placów zabaw i siłowni terenowych oraz obiektów street workout
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia będzie utrzymanie miejskich placów zabaw i siłowni terenowych oraz obiektów street workout
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 3 000 000.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Świadczenie usług pocztowych na rzecz wydziałów Urzędu Miejskiego
II.1.2)CPV-Code Hauptteil64110000 Postdienste
Przedmiotem zamówienia będzie świadczenie usług pocztowych na rzecz wydziałów Urzędu Miejskiego
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 980 000.00 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - Termomodernizacja budnku Szkoły Podstawowej nr 23 przy ul. W. Jagiełły 3 w Sosnowcu
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71520000 Bauaufsicht
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 23 przy ul. W. Jagiełły 3 w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 165 097.72 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Niepodległości 1 w Sosnowcu
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Niepodległości 1 w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 163 507.76 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Hutniczej w Sosnowcu
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Hutniczej w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 226 492.55 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku VI LO im. J. Korczaka przy ul. Zamenhoffa 15 w Sosnowcu
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku VI LO im. J. Korczaka przy ul. Zamenhoffa 15 w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 134 776.51 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku IX LO im. W. Szymborskiej przy ul. Dormana 3A
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku IX LO im. W. Szymborskiej przy ul. Dormana 3A
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 125 936.44 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 36 przy ul. Czołgistów 12 w Sosnowcu
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 36 przy ul. Czołgistów 12 w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 84 442.91 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku Przedszkola Miejskiego nr 40 przy ul. Gwiezdnej 16D w Sosnowcu
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku Przedszkola Miejskiego nr 40 przy ul. Gwiezdnej 16D w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 88 051.23 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - termomodernizacja budynku Przedszkola Miejskiego nr 5 przy Ostrogórskiej 37 w Sosnowcu
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie termomodernizacji budynku Przedszkola Miejskiego nr 5 przy Ostrogórskiej 37 w Sosnowcu
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 56 771.82 PLN
Usługi nadzoru budowlanego - metropolitarna droga rowerowa w obszarze GZM na połączeniu Katowice-Sosnowiec
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Przedmiotem zamówienia będą usługi nadzoru budowlanego w zakresie budowy metropolitarnej drogi rowerowej w obszarze GZM na połączeniu Katowice-Sosnowiec
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 12 652 155.51 PLN
Nasadzenia drzew i krzewów na terenie miasta Sosnowca wraz z trzyletnią pielęgnacją
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77211600 Aussaat von Baumsamen
Przedmiotem zamówienia będą nasadzenia drzew i krzewów na terenie miasta Sosnowca wraz z trzyletnią pielęgnacją
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 000 000.00 PLN
Kompleksowa usługa konserwacji i utrzymania oświetlenia ulicznego własności Gminy Sosnowiec
II.1.2)CPV-Code Hauptteil50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Przedmiotem zamówienia będzie kompleksowa usługa konserwacji i utrzymania oświetlenia ulicznego własności Gminy Sosnowiec
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 8 130 000.00 PLN
Utrzymanie kanalizacji deszczowej na terenie miasta Sosnowca
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90641000 Reinigung von Einlaufschächten
Przedmiotem zamówienia będzie usługa utrzymania kanalizacji deszczowej na terenie miasta Sosnowca.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 320 000.00 PLN
Przedmiotem zamówienia będzie usługa utrzymania kanalizacji deszczowej na terenie miasta Sosnowca