II.1.1)Benaming:
Contrato mixto de suministro e instalación y servicio de mantenimiento, de las instalaciones de regulación semafórica, control y gestión de la movilidad de Palma.
Referentienummer: 2022-024-A
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)31700000 Elektronische, elektromechanische en elektrotechnische benodigdheden
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
34923000 Verkeersregulatieapparatuur
35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur
42961100 Toegangscontrolesysteem
45316212 Installeren van verkeerslichten
48000000 Software en informatiesystemen
50312300 Onderhoud en reparatie van datanetwerkuitrusting
50331000 Reparatie en onderhoud van telecommunicatielijnen
50341200 Reparatie en onderhoud van televisiezenders
50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten
72262000 Ontwikkeling van software
72265000 Softwareconfiguratiediensten
72266000 Advies over software
72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie