Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 72975-2023
Belgien-Heusden-Zolder: Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
2023/S 025-072975
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
AANKOOP, LEVERING, INDIENSTSTELLING EN ONDERHOUD VAN EEN HEMATOLOGIE-ANALYZER (CELTELLER) INCLUSIEF VERBRUIKSMATERIALEN EN OVERNAME VAN HET HUIDIG TOESTEL VOOR HET SINT-FRANCISCUSZIEKENHUIS TE HEUSDEN-ZOLDER
Referenznummer der Bekanntmachung: SFZ VZW-SFZ 2023-001-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het voorwerp van deze opdracht betreft de aankoop, levering, plaatsing en in dienst stelling (inclusief validatie) van een hematologie celteller (inclusief reticulocytentelling) met flowcytometrische differentiatie, inclusief bidirectionele koppeling aan het LIS (GLIMS) alsook de aankoop van verbruiksmaterialen (reagentia, controles, calibratoren, …) en het onderhoud voor een periode van 7 jaar.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 235 394.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
85111810 Blutuntersuchungen - LA21
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: