Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zdvoukolejnění trati Branický most - Praha-Krč - Spořilov
Referenznummer der Bekanntmachung: 1789/2023-SŽ-SSZ-OVZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem stavby „Zdvoukolejnění trati Branický most - Praha-Krč - Spořilov“ je:
• zhotovení stavby dle zadávací dokumentace,
• zpracování Realizační dokumentace stavby,
• vypracování Dokumentace skutečného provedení stavby včetně geodetické části.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v zadávací dokumentaci.