Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73008-2023
Submission deadline has been amended by:  123972-2023
Kroatien-Zagreb: Computeranlagen und Zubehör
2023/S 025-073008
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
INFORMATIČKA INFRASTRUKTURA U SREDIŠNJEM DATA CENTRU ZGH
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-2085
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je INFORMATIČKA INFRASTRUKTURA U SREDIŠNJEM DATA CENTRU ZGH.
Predmet nabave je nabava informatičkih sustava u svrhu poboljšanja performansi i dostupnosti, povećanja ukupnog kapaciteta i informacijske sigurnosti, njegova implementacija, pomoć prilikom migracije postojeće okoline te održavanje, a sukladno karakteristikama iz tehničkog opisa, tehničkih specifikacija i troškovnika.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 331 807.02 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Predmet nabave je INFORMATIČKA INFRASTRUKTURA U SREDIŠNJEM DATA CENTRU ZGH.Predmet nabave je nabava informatičkih sustava u svrhu poboljšanja performansi i dostupnosti, povećanja ukupnog kapaciteta i informacijske sigurnosti, njegova implementacija, pomoć prilikom migracije postojeće okoline te održavanje, a sukladno karakteristikama iz tehničkog opisa, tehničkih specifikacija i troškovnika.