Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Jõgeva maakonna ühistranspordi piletimüügisüsteemi ostmine kasutusrendi tingimustel
Referenznummer der Bekanntmachung: 259991
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34980000 Fahrscheine
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Käesoleva Riigihanke esemeks on Jõgeva maakonna maakondlike bussiliinide piletimüügisüsteemi tarkvara rentimine 60 kuuks koos tehnoloogiliste lahenduste ja riistvaraga nii, et 60-kuulise rendiperioodi lõppedes saab Hankija piletimüügiseadmete omanikuks, Hankija osundatud isikutele piletimüügisüsteemi tarkvara kasutamise koolituse läbi viimine ning Jõgeva maakonna bussiliinide bussidesse paigaldatava piletimüügisüsteemi administreerimisteenuse, hooldusteenuse ja kasutajatoe teenuse pakkumine ning sõidukaartide müük. Samuti kuulub Riigihanke esemesse pakutavate piletimüügiseadmetega ühilduva 5 printeri soetamine. Riigihanke eseme täpsem kirjeldus on tehnilises kirjelduses ja hankelepingu projektis.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34980000 Fahrscheine
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: