Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REKONSTRUKCIJU ULICE VJEKOSLAVA DUKIĆA I IZGRADNJU VODNO-KOMUNALNE INFRASTRUKTURE
Referenznummer der Bekanntmachung: MV 33/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Izvođenje radova KD VIK-a obuhvaća radove na izgradnji sustava odvodnje otpadnih voda i rekonstrukcija voopskrbne mreže u ulici Vjekoslava Dukića (od raskrižja s ulicom Tome Stržića do studentskog centra Rijeka u Sveučilišnoj aveniji) i u području budućeg kružnog raskrižja ulici Tome Stržića. Radovi KD VIK-a obuhvaćaju izgradnja sanitarnih kolektora i rekonstrukciju postojećeg vodovoda i izgradnja novog vodovoda. Za vrijeme izvođenja radova izvođač je u obvezi osigurati funkcioniranje postojeće sanitarne, mješovite i oborinske odvodnje (postojeći kolektori moraju ostati u funkciji sve do završetka izvođenja raova na novim kolektorima), osigurati mimovode za vodoopskrbne cijevovode.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 262 193.91 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: