Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej – Grupa Zakupowa nr 75/2022 Voltra
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09310000 Elektrizität
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.a do SWZ - Oświetlenie uliczne
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09310000 Elektrizität
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.b do SWZ - Taryfa Cxx i Gxx
Los-Nr.: 2
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.c do SWZ - Taryfa Bxx
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
09310000 Elektrizität
Dostawa energii elektrycznej dla podmiotów wskazanych w załączniku nr 1.d do SWZ - Źródła Wytwórcze
Los-Nr.: 4