Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Servicii de dezinsectie, larvicidare,tratamente impotriva capuselor in Municipiul Iasi”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4541580/2022/157949
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90670000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung des städtischen und ländlichen Raumes
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Servicii de dezinsectie, larvicidare,tratamente impotriva capuselor in Municipiul Iasi”-conform caietului de sarcini
Termenul limita in care Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari:11 zile inainte de
termenul stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor15.