Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ηλεκτρονικός Ανοιχτός Διεθνής Δημόσιος Διαγωνισμός 6μηνης ανάθεσης υπηρεσιών καθαρισμού οχημάτων & εγκαταστάσεων της ΟΣΥ ΑΕ (ΔΙΑΚ. 38/22)
Referenznummer der Bekanntmachung: 38/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90910000 Reinigungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ανάθεση υπηρεσιών καθαρισμού των οχημάτων (τρόλεϊ, λεωφορείων, υποστηρικτικών βοηθητικών οχημάτων) & όλων των εγκαταστάσεων (κτιρίων, γραφείων, λοιπών εγκαταστάσεων) της Ο.ΣΥ. Α.Ε. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), ανά τμήμα.
ΤΜΗΜΑ Α : Κτιριακές Εγκαταστάσεις [Κεντρικά Γραφεία, Κ.Ε.Κ., Νέα Γραφεία, Επισκευαστική Βάση, Κεντρική Αποθήκη, Π.Ε.Β., Υλικό Θέσης, Τηλεματική (Α/Σ Π. Ράλλη), βοηθητικοί χώροι (σταθμαρχεία, χώροι αναμονής, εκδοτήρια) και όλες τις κτιριακές και λοιπές εγκαταστάσεις των Αμαξοστασίων της Ο.ΣΥ. Α.Ε.]
ΤΜΗΜΑ Β: Οχήματα (Λεωφορεία, Τρόλεϋ και βοηθητικά οχήματα)