Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nakup arhivskih omar za parafinske bloke, GMA bloke in histološke preprate
Referenčna številka dokumenta: JN-0002/2023
II.1.2)Glavna koda CPV39180000 Laboratorijsko pohištvo
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV39180000 Laboratorijsko pohištvo
II.2.4)Opis javnega naročila: