Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Konkurrensutsättning DIS Fordon Bonus-Malus
Referensnummer: KS-EKO.2022.547
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod34110000 Personbilar
II.1.4)Kort beskrivning:
Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet/DIS: Fordon Bonus-Malus 27564, Fordon Bonus malus.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: