Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa przygotowania strefy Nowych Technologii podczas Kongresu Pamięci Narodowej. BAG-13/23
Referenznummer der Bekanntmachung: BAG-13/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79952000 Event-Organisation
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia będzie usługa przygotowania strefy Nowych Technologii podczas Kongresu Pamięci Narodowej na PGE Narodowym w Warszawie.
2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: