Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport odpadów komunalnych z zagospodarowaniem popiołów z terenu Gminy i Miasta Odolanów (sektor 3)
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.2.46.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zadanie podzielone jest na 2 części:
Część 1 stanowi - odbiór i transport odpadów komunalnych, Część 2 stanowi - odbiór, transport i zagospodarowanie popiołów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części znajduje się w załącznikach nr 9A i 9B, które stanowią załączniki do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór i transport odpadów komunalnych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
90513100 Hausmüllbeseitigung
90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest :
1) odbiór odpadów komunalnych wymienionych w OPZ powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach w sektorze 3:
a) na których zamieszkują mieszkańcy,
b) na których nie zamieszkują mieszkańcy, a które to nieruchomości objęte są zorganizowanym przez gminę systemem gospodarowania odpadami,
c) oraz na nieruchomościach, o których mowa w art. 6c ust. 2b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1439),
2) transport odpadów do instalacji komunalnej w Ostrowie Wielkopolskim.
Do kalkulacji należy przyjąc transport do instalacji komunalnej w Ostrowie Wielkopolskim. Instalacja ta może jednak ulec zmianie na zasadach wskazanych we wrzorze umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 A, który stanowi załącznik do SWZ.
Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołów
Los-Nr.: 2
1.Przedmiotem zamówienia jest :
1) odbiór odpadów komunalnych- popiołów powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach w sektorze 3:
b) na których nie zamieszkują mieszkańcy, a które to nieruchomości objęte są zorganizowanym przez gminę systemem gospodarowania odpadami na skutek przystąpienia do niego przez właściciela na zasadach określonych w art. 6c ust. 2c ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 2010 z późn. zm.), a na których powstają odpady komunalne,
c) transport i zagospodarowanie odpadów: popiołu z palenisk domowych które należy przetransportować i zagospodarować w ramach wynagrodzenia do instalacji posiadającej odpowiednie zezwolenie na zagospodarowanie tych odpadów oraz spełniającej wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa.
Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie instalacji komunalnej, do której wykonawca będzie przekazywał odpady w celu ich zagospodarowania.
W przypadku zmiany instalacji komunalnej, którą wykonawca wskazał w ofercie w trakcie obowiązywania umowy jest to dopuszczalne, ale nie może wiązać się ze zmianą wynagrodzenia i nie będzie podstawą do formułowania jakichkolwiek roszczeń wykonawcy w stosunku do zamawiającego - w szczególności roszczeń o podwyższenie wynagrodzenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 B, który stanowi załącznik do SWZ.