Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982018177
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141641 Sonden
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- SONDE 2, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141641 Sonden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sonda nazointestinale pentru nutritie enterala
Los-Nr.: 7
Sonda aspiratie rigida yankauer
Los-Nr.: 1
Sonda de intubatie nazo traheala
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
Stripper venos extractor de varice
Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Sonda sengstaken-blakemore
Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Sonda de intubatie orotraheala cu lumen dublu de parte stanga si parte dreapta
Los-Nr.: 6