Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa rękawic medycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: 4/PN/ZP/D/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141420 Operationshandschuhe
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego jest Dostawa rękawic, zwanych dalej towarem, spełniających opis i parametry graniczne oraz zgodnych z asortymentem i ilościami określonymi w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, zgodnie z Formularzem Oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ