Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73153-2023
Tschechien-Ostrava: Medizinische Geräte
2023/S 025-073153
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka plicních ventilátorů včetně pozáručního servisu
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/VZ/82
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace plicních ventilátorů včetně uzavření servisní smlouvy pro zajištění pozáručního servisu na dobu neurčitou.
Nabízené přístroje musí splňovat minimální technické parametry uvedené v Technické specifikaci, příloha č. 2 ZD.
Veřejná zakázka není rozdělena na části.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Plnění předmětu veřejné zakázky:
- dodávka přístroje do 90 kalendářních dnů od účinnosti Kupní smlouvy;
- bezúplatný záruční servis po dobu 24 měsíců od data předání přístroje do užívání;
- úplatné servisní činnosti na dobu neurčitou od data ukončení bezúplatného záručního servisu.