Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 731687-2022
Submission deadline has been amended by:  88877-2023
Tschechien-Pardubice: Computeranlagen und Zubehör
2022/S 250-731687
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka hardware a výukových pomůcek
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace výpočetní techniky a hardware vč. licencí a dodávka výukových pomůcek dle specifikace uvedené v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 2 740 061.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka hardware a výukových pomůcek - část I - Dodávka výpočetní techniky a hardware
Los-Nr.: I
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění části I veřejné zakázky je dodávka a instalace výpočetní techniky a hardware vč. licencí. Podrobná specifikace hardware vč. uvedení minimálních požadovaných parametrů a vlastností je uvedena v příloze č. 1a zadávací dokumentace.
Součástí předmětu plnění části I veřejné zakázky jsou rovněž i práce a služby související s dodáním předmětu plnění, které jsou podrobně specifikovány v rámci návrhu smlouvy a které spočívají zejména v
dopravě předmětu plnění do míst plnění,
instalaci předmětu plnění a uvedení jednotlivých kusů předmětu plnění do provozu v místech plnění vč. nastavení dodaných částí předmětu plnění v místech plnění vč. prokázání funkčnosti dodaných částí předmětu plnění,
zaškolení zadavatelem pověřených osob v oblasti obsluhy předmětu plnění po předání předmětu plnění zadavateli,
odvozu a ekologické likvidaci všech obalů a dalších materiálů, v nichž bude předmět plnění dodán, a to v souladu s ustanoveními zákona o odpadech, ve znění pozdějších předpisů.
Dodávka hardware a výukových pomůcek - část II - Dodávka výukových pomůcek
Los-Nr.: II
39162100 Lehrmittel
Předmětem plnění části II veřejné zakázky je dodávka výukových pomůcek, jejichž podrobná specifikace vč. uvedení minimálních požadovaných parametrů a vlastností je uvedena v příloze č. 1b zadávací dokumentace.
Součástí předmětu plnění části II veřejné zakázky jsou rovněž i práce a služby související s dodáním předmětu plnění, které jsou podrobně specifikovány v rámci návrhu smlouvy a které spočívají zejména v