Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Budowa drogi gminnej na terenie Miasta Suwałki od ul. Wylotowej do ul. Sejneńskiej wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach zadania inwestycyjnego: ”Kontynuacja - zakończenie budowy DW nr 655 ..."
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.3.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233120 Straßenbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi gminnej na terenie Miasta Suwałki od ul. Wylotowej do ul. Sejneńskiej wraz z niezbędną infrastrukturą w ramach zadania inwestycyjnego – „Kontynuacja zakończenie budowy DW nr 655 w Suwałkach w ramach Wschodniej Obwodnicy Suwałk”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót i przedmiary.