Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi związane z realizacją zadań własnych Gminy Lubin.
Referenznummer der Bekanntmachung: OR.271.53.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje realizacje następujących zadań: 1. Zarządzanie zasobem nieruchomości 2. Zarządzanie cmentarzami komunalnymi .3. Utrzymanie terenów rekreacyjnych na terenie4. Utrzymanie terenów parków zabytkowych 5. Pielęgnacja terenów zielonych 6. Zakup i montaż tablic informacyjnych z nazwami ulic oraz numerami porządkowymi 7. Likwidacja dzikich wysypisk powstających na terenach stanowiących własność gminy 8. Odbiór i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych na terenie gminy Lubin 9. Obsługa gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK). 10. Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych. 11. Utrzymanie elementów wyposażenia pasów drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych, 12. Bieżące utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych. 13. Bieżące oraz cząstkowe naprawy dróg publicznych gminnych i dróg wewnętrznych.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia będą usługi związane z realizacją zadań własnych gminy Lubin.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje realizacje następujących zadań:
2.1. Zarządzanie zasobem nieruchomości gminy Lubin.
2.2. Zarządzanie cmentarzami komunalnymi gminy Lubin.
2.3. Utrzymanie terenów rekreacyjnych na terenie gminy Lubin.
2.4. Utrzymanie terenów parków zabytkowych w gminie Lubin.
2.5. Pielęgnacja terenów zielonych gminy Lubin.
2.6. Zakup i montaż tablic informacyjnych z nazwami ulic oraz numerami porządkowymi na terenie gminy Lubin.
2.7. Likwidacja dzikich wysypisk powstających na terenach stanowiących własność gminy Lubin.
2.8. Odbiór i przekazanie do zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach niezamieszkałych na terenie gminy Lubin (stanowiących własność gminy Lubin).
2.9. Obsługa gminnych Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów (PSZOK).
2.10. Zimowe utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych.
2.11. Utrzymanie elementów wyposażenia pasów drogowych dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych, tj. elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, wiaty przystankowe, elementy odwodnienia dróg
2.12. Bieżące utrzymanie dróg publicznych gminnych oraz dróg wewnętrznych polegające na sprzątaniu terenów pasów drogowych, koszeniu pasów drogowych, wycince zakrzewień z pasów drogowych
2.13. Bieżące oraz cząstkowe naprawy dróg publicznych gminnych i dróg wewnętrznych.
KODY CPV:
GŁÓWNY:
70332000-7 Usługi w zakresie nieruchomości innych niż mieszkalne
Uzupełniające:
70331000-0 Usługi nieruchomości mieszkalnych
98371111-5 Usługi utrzymania cmentarzy
50870000- 4 Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
77313000-7 Usługi utrzymania parków
45111213-4 Roboty w zakresie oczyszczania terenu
90500000-2 – Usługi związane z odpadami
77314100-5 Usługi w zakresie trawników
77211400-6 Usługi wycinania drzew
45233141-9 Roboty w zakresie konserwacji dróg
45232452-5 Roboty odwadniające
90610000-6 Usługi sprzątania i zamiatania ulic
90620000-9 Usługi odśnieżania
45233142-6 Roboty w zakresie naprawy dróg.