Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73179-2023
Bulgarien-Chirpan: Öffentlicher Verkehr (Straße)
2023/S 025-073179
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми от квотата на община Чирпан”
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Поръчката е за осъществяване на обществения превоз на пътници по утвърдени маршрутни разписания отобластна транспортна схема, републиканска транспортна схема, общинска транспортна схема и градска автобусна линия.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 375 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Поръчката е за осъществяване на обществения превоз на пътници по утвърдени маршрутни разписания:
ОБЛАСТНА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
I. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – ОБЩИНА БРАТЯ ДАСКАЛОВИ
II. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – СТАРА ЗАГОРА
РЕПУБЛИКАНСКА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
Маршрутни разписания:
1. Чирпан – Зетьово – Зл. Ливада - Целина – р. Меричлери – Димитровград и обратно - 9:00 часа, изпълнява се целогодишно в понеделник, сряда, петък и неделя.
2. Чирпан – Ценово – Целина – р. Меричлери – Димитровград и обратно - 9:00 часа, изпълнява се целогодишно във вторник, четвъртък и събота.
ОБЩИНСКА ТРАНСПОРТНА СХЕМА
I. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – СРЕДНО ГРАДИЩЕ
II. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – РУПКИТЕ
III. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – ЗЕТЬОВО – ЗЛАТНА ЛИВАДА – ЦЕЛИНА - ЦЕНОВО
IV. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – СВОБОДА – МАЛКО ТРЪНОВО
V. Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – ВИНАРОВО – МОГИЛОВО - СТОЯН ЗАИМОВО
ГРАДСКА АВТОБУСНА ЛИНИЯ
Маршрутни разписания на автобусна линия: ЧИРПАН – ГИТА:
1. Чирпан – Воловарово – Държава – Гита и обратно - 7:15 часа, целогодишно, ежедневно
2. Чирпан – Воловарово – Държава – Гита и обратно - 13:00 часа, в работни дни
3. Чирпан – Воловарово – Държава – Гита и обратно - 16:30 часа, целогодишно, ежедневно