Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73180-2023
Submission deadline has been amended by:  120022-2023
Polen-Warschau: Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
2023/S 025-073180
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawę tłokowej skraplarki helowej wraz z kompresorem oraz modernizacje posiadanej przez Zamawiającego skraplarki helowej typu Linde 1410 z 2011 r. - WF-37-03/22
Referenznummer der Bekanntmachung: POUZ-361/17/2023/WF
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa tłokowej skraplarki helowej wraz z kompresorem oraz modernizacja posiadanej przez Zamawiającego skraplarki helowej typu Linde 1410 z 2011 roku.
Przedmiot zamówienia składa się z następujących etapów:
I. Dostawa tłokowej skraplarki helowej wraz z kompresorem
II. Modernizacja posiadanej przez Zamawiającego skraplarki helowej typu Linde 1410 z 2011 roku oraz kompresora
III. Dostawa i uruchomienie komputera kontrolnego wspólnego dla wszystkich powyższych elementów (I.1., I.2., II.1., II.2).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
50531200 Wartung von Gasverbrauchseinrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: