Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
SCHOONMAAK KANTOORRUIMTES Wit-Gele Kruis van Antwerpen
Referentienummer: wgka-DS-2022-F03_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Schoonmaak kantoorruimtes Wit-Gele Kruis van Antwerpen