Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73193-2023
Polen-Poznań: Arzneimittel
2023/S 025-073193
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych leczenia dystonii ogniskowych oraz leczenia spastyczności kończyny górnej i dolnej po udarze mózgu
Referenznummer der Bekanntmachung: WSM/DZP/381-9164/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest : dostawa produktów leczniczych stosowanych w programach lekowych leczenia dystonii ogniskowych oraz leczenia spastyczności kończyny górnej i dolnej po udarze mózgu dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-
Leczniczym SPZOZ w Poznaniu ,przeznaczonych dla pacjentów, których leczenie objęte jest programem lekowym w ramach kontraktu z NFZ na 2023r.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 006 787.03 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet 1 - 1 poz
Pakiet 2
Los-Nr.: 2
Pakiet 2 - 2 poz
Pakiet 3
Los-Nr.: 3
Pakiet 3 - 1 poz