Lieferungen - 732070-2022
Rumänien-București: Antiseptika und Desinfektionsmittel
2022/S 250-732070
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DEZINFECTANT DE NIVEL INALT PENTRU DEZINFECTIA SUPRAFETELOR PE CALE AERIANA PRIN PULVERIZARE ELECTRICA PENTRU 4 ECHIPAMENTE NOCOSPRAY DIN DOTAREA AUTORITATII CONTRACTANTE
Referenznummer der Bekanntmachung: 9524980/2022/AP-1-112
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze Dezinfectanti de nivel inalt pentru dezinfectia suprafetelor pe cale aeriana, prin pulverizare electrica, pentru cele 4 nebulizatoare NOCOSPRAY din dotarea autoritatii contractante.
2. In cazul in care operatorii economici nu pot oferta acesti dezinfectanti, compatibili 100% cu echipamentele NOCOSPRAY aflate in dotarea autoritatii contractante, atunci pot oferta dezinfectanti de nivel inalt pentru dezinfectia suprafetelor pe cale aeriana, prin pulverizare electrica, compatibili 100% cu 4 echipamente nebulizatoare pe care le vor pune la dispozitia autoritatii contractante, cu titlu gratuit, pe toata perioada de derulare a acordului cadru (3 ani).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 404 000.00 RON
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
AC: Cant est min=150 litri ; Cant est max=5.400 litri; Val est min=39.000,00 lei fara TVA; Val est max=1.404.000,00 lei;
CS: Cant est min=100 litri ; Cant est max=900 litri; Val est min=26.000,00 lei fara TVA; Val est max=234.000,00 lei;
Cant max a celui mai mare CS=900 litri; Val est max a celui mai mare CS=234.000,00 lei;