Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 73220-2023
Polen-Białystok: Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
2023/S 025-073220
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa odbioru, transportu, zbierania i/lub zagospodarowania odpadów o kodzie 190599 pochodzących z ZUOK w Hryniewiczach
Referenznummer der Bekanntmachung: NDZ.231.8.2023.DM
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zbierania i/lub zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 pochodzących z ZUOK w Hryniewiczach sklasyfikowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10) jako odpady o kodzie 19 05 99 - – inne niewymienione odpady (stabilizat) - wytwarzanych w procesie biologiczne-go przetwarzania w instalacjach ZUOK w Hryniewiczach (dalej także ZUOK w Hryniewi-czach) w procesach odzysku R1 - R12 i/lub unieszkodliwiania D5 lub D8 zgodnie z za-łącznikami nr 1 i 2 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 699 ze zm.)
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 887 750.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część I – odbiór, transport, zbieranie i / lub zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90511300 Müllsammlung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Część I zamówienia obejmuje świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zbierania i/lub zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 pochodzących z ZUOK w Hryniewiczach sklasyfikowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10) jako odpady o kodzie 19 05 99 - inne niewymienione odpady (stabilizat) - wytwarzanych w procesie biologicznego przetwarzania w instalacjach ZUOK w Hryniewiczach (dalej także ZUOK w Hryniewiczach) w ilości 1200 Mg w procesach odzysku R1 - R12 i/lub unieszkodliwiania D5 lub D8 zgodnie z załącznikami nr 1 i 2 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 699 ze zm.) (zamówienie podstawowe).
Część II – odbiór, transport, zbieranie i / lub zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99
Los-Nr.: 2
Część II zamówienia obejmuje świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zbierania i/lub zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 pochodzących z ZUOK w Hryniewiczach sklasyfikowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10) jako odpady o kodzie 19 05 99 - inne niewymienione odpady (stabilizat) - wytwarzanych w procesie biologicznego przetwarzania w instalacjach ZUOK w Hryniewiczach (dalej także ZUOK w Hryniewiczach) w ilości 1200 Mg w procesach odzysku R1 - R12 i/lub unieszkodliwiania D5 lub D8 zgodnie z załącznikami nr 1 i 2 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 699 ze zm.) (zamówienie podstawowe).
Część III – odbiór, transport, zbieranie i / lub zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 05 99
Los-Nr.: 3
Część III zamówienia obejmuje świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zbierania i/lub zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 99 pochodzących z ZUOK w Hryniewiczach sklasyfikowanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. z 2020 r. poz. 10) jako odpady o kodzie 19 05 99 - inne niewymienione odpady (stabilizat) - wytwarzanych w procesie biologicznego przetwarzania w instalacjach ZUOK w Hryniewiczach (dalej także ZUOK w Hryniewiczach) w ilości 1200 Mg w procesach odzysku R1 - R12 i/lub unieszkodliwiania D5 lub D8 zgodnie z załącznikami nr 1 i 2 Ustawy o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. (t.j. Dz.U. z 2022 r. poz. 699 ze zm.) (zamówienie podstawowe).