Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73227-2023
Bulgarien-Blagoevgrad: Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
2023/S 025-073227
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на хранителни продукти и напитки за нуждите на Студентски стол, Ведомствено заведение и Университетски център „Бачиново“ при ЮЗУ „Неофит Рилски“ по две обособени позиции“
Referenznummer der Bekanntmachung: ОП-09-00-5
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Предмет за възлагане на обществената поръчка чрез открита процедура е доставка на хранителни продукти и напитки за нуждите на Студентски стол, Ведомствено заведение и Университетски център „Бачиново“ при ЮЗУ „Неофит Рилски““  по две обособени позициия, съглансо техническите спецификации.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 70 206.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Десертни млека и млечни десерти
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15833100 Nachspeisen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предмет на обособената позиция е доставка на активия натурална 280гр. или еквивалентно/и  - 2000 бр., активия  с плодове 280гр., различни видове или еквивалентно/и  - 5 000 бр.,  активия пълнозърнеста с плодове и мюсли 280гр., различни видове или еквивалентно/и  - 5 000 бр., активия пълнозърнеста с ядки и семена 280гр., различни видове или еквивалентно/и - 5 000 бр. и други видове млечни десерти, описани в техническата спецификация.
Плодове
Los-Nr.: 2
03222000 Früchte und Nüsse
Предмет на обособената позиция е доставка на банани, портокали, мандарини, киви, лимони, ананас, авокадо, ябълки и други видове плодове с прогнозни количества,  описани в техническата спецификация.