Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставка на медицински изделия/консумативи за Клиниките по ортопедия и травматология при "УМБАЛСМ Н. И. Пирогов" ЕООД
II.1.2)Основен CPV код33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка” по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП.
Предметът на обществената поръчка включва доставка на различни видове медицински изделия.
Код на поръчката, съгласно Общ терминологичен речник: 33140000 – Медицински консумативи.
Възложителят разделя поръчката на 9 (девет) обособени позиции
Поръчката е разделена на обособени позиции, които са подробно посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от настоящата документация за възлагане. Всяка обособена позиция съдържа в себе си самостоятелни номенклатури.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Тазобедрени и коленни ендопротези с опция за първично ревизионно колянно протезиране
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33140000 Медицински консумативи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Тазобедрени и коленни ендопротези с опция за първично ревизионно колянно протезиране, обособени в 6 номенклатури. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатури – 150 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.
Система за тазобедрено ендопротезиране, включваща двуполюсни и еднополюсни, циментни и безциментни, първични и ревизионни ендопротези, в това число такива с високотехнологичен дизайн и материали, включително от тантал с високопореста структура с изцяло свързани пори, ендопротези с порьозни повърхности, покрити с метална нишка от чист титан и артикулации редуциращи фрикцията…
Обособена позиция №: 6
Система за тазобедрено ендопротезиране, включваща двуполюсни и еднополюсни, циментни и безциментни, първични и ревизионни ендопротези, в това число такива с високотехнологичен дизайн и материали, включително от тантал с високопореста структура с изцяло свързани пори, ендопротези с порьозни повърхности, покрити с метална нишка от чист титан и артикулации редуциращи фрикцията (високоомрежен полиетилен, керамика) , обособени в 161 номенклатури. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатури – 2358 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.
Система за първично и ревизионно тотално колянно ендопротезиране с циментно закрепване, без запазване на задна кръстна връзка и с възможност за реконструкция на значителни костни дефекти посредством тибиални и феморални елементи(прави и офсетни удължители,блокчета и клинове),система тип Rotating Hinge коляно или еквивалентно/и и конуси от тантал с високопореста структура с изцяло свързани пори…
Обособена позиция №: 7
Система за първично и ревизионно тотално колянно ендопротезиране с циментно закрепване, без запазване на задна кръстна връзка и с възможност за реконструкция на значителни костни дефекти посредством тибиални и феморални елементи (прави и офсетни удължители, блокчета и клинове), система тип Rotating Hinge коляно или еквивалентно/и и конуси от тантал с високопореста структура с изцяло свързани пори; Система за уникондилно колянно ендопротезиране с метален тибиален компонент; обособени в 43 номенклатури. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатури – 388 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.
Система за първично тотално лакътно ендопротезиране с циментно закрепване
Обособена позиция №: 8
Система за първично тотално лакътно ендопротезиране с циментно закрепване, обособени в 3 номенклатури. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатури – 60 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.
Система за първично еднополюсно и двуполюсно раменно ендопротезиране включваща опции за анатомично стандартно, фрактурно, безстеблено и ревърс раменно ендопротезиране
Обособена позиция №: 9
Система за първично еднополюсно и двуполюсно раменно ендопротезиране включваща опции за анатомично стандартно, фрактурно, безстеблено и ревърс раменно ендопротезиране, обособени в 34 номенклатури. В колона "Прогнозно количество", общо за всички номенклатури – 36 бр., подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 1.