Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 73235-2023
die Slowakei-Banská Bystrica: Laserdrucker
2023/S 025-073235
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tlačiarne, multifunkčné zariadenia
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/EU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30232110 Laserdrucker
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je dodanie tovaru :
- Sieťové tlačiarne (čiernobiele) A4 + toner,
- Sieťové multifunkčné zariadenia s funkciami kopírky, skenera, tlačiarne (farebné) A4,
- Sieťové multifunkčné zariadenia s funkciami kopírky, skenera, tlačiarne (farené) A3 + sada tonerov a súvisiace služby.