II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej klasycznej i wewnatrznaczyniowej na okres 12 miesięcy z mozliwocią wznowienia.
Referenznummer der Bekanntmachung: D-5/N/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33184200 Vaskuläre Prothesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej klasycznej i wewnątrznaczyniowej dla potrzeb Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 grup zadaniowych, w ilościach i asortymencie wykazanych w Formularzach Cenowych stanowiących integralne części niniejszej SWZ.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo, a Wykonawca wyraża zgodę na składanie zamówień bez ograniczeń, w ramach niniejszej umowy, a także prawo do korekty zamówionych ilości w dół lub w górę w przypadku zaistnienia okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć z zastrzeżeniem, że minimalna wartość całego zamówienia wyniesie nie mniej niż 30%.
4. Oferta może dotyczyć wszystkich lub wybranych Zadań. Nie dopuszcza się składania ofert częściowych w obrębie poszczególnych Zadań.
Realizacja zamówienia następować będzie przez okres 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą wyłonionym w wyniku postępowania.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33184200 Vaskuläre Prothesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Szczegółowy opis zadania zawiera załącznik do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Numéro de référence: D-5/N/23
II.1.2)Code CPV principal33184200 Prothèses vasculaires
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33184200 Prothèses vasculaires
II.2.4)Description des prestations:
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6