Soziale und andere besondere Dienstleistungen – öffentliche Aufträge
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Eesti keele kursused ja kultuuriõpe Lääne-Harju vallas
Referenznummer der Bekanntmachung: 258632
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Riigihanke esemeks on eesti keele A1-, A2-, B1- ja B2-tasemel kursuste (eesti keeles) korraldamine 160-le eesti keelest erineva emakeelega täiskasvanule ning kultuuriõppe (eesti keeles) korraldamine 90-le eesti keelest erineva emakeelega täiskasvanule. Riigihanke tulemusena sõlmitava hankelepinguga määratletud tegevused peavad olema teostatud ajavahemikul veebruar/märts 2023 kuni 29.12.2023 (k.a).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: